KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16119214
nr 1611 9214
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 37. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 70x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:14:11
100 kr
150 kr
200 kr